Mikro KRA-KOŽ CUP

 

Základní část

"A" BK Chomutov DBaK K-K Loko K. Vary Skore Body Pořadí
BK Chomutov       36 : 4 28 : 41 64 : 45 3 II.
DBaK K-K 4 : 36       8 : 59 12 : 95 2 III.
Loko K. Vary 41 : 28 59 : 8       100 : 36 4 I.
                             
"B" Tygři "A" DBaK P. Sokol Kladno Skore Body Pořadí
Tygři "A"       28 : 21 32 : 6 60 : 27 4 I.
DBaK P. 21 : 28       64 : 10 85 : 38 3 II.
Sokol Kladno 6 : 32 10 : 64       16 : 96 2 III.
                             
"C" BC Slaný BKK Holýšov Tygři "B" Skore Body Pořadí
BC Slaný       14 : 51 15 : 32 29 : 83 2 III.
BKK Holýšov 51 : 14       27 : 11 78 : 25 4 I.
Tygři "B" 32 : 15 11 : 27       43 : 42 3 II.

 

 

Finálová skupina

Finalová
skupina
Loko K. Vary DBaK P. BKK Holýšov Tygři "B" Tygři "A" BK Chomutov Skore Body Pořadí
Loko K. Vary       18 : 26 28 : 31 27 : 19 35 : 29 41 : 28 149 : 133 8 I.
DBaK P. 26 : 18       20 : 39 18 : 23 21 : 28 27 : 28 112 : 136 6 VI.
BKK Holýšov 31 : 28 39 : 20       27 : 11 21 : 28 34 : 35 152 : 122 8 IV.
Tygři "B" 19 : 27 23 : 18 11 : 27       18 : 17 25 : 29 96 : 118 7 V.
Tygři "A" 29 : 35 28 : 21 28 : 21 17 : 18       34 : 20 136 : 115 8 II.
BK Chomutov 28 : 41 28 : 27 35 : 34 29 : 25 20 : 34       140 : 161 8 III.

 

tabulka vzájemných zápasů 1. - 4. místo

  Loko K. Vary BKK Holýšov Tygři "A" BK Chomutov Skore Help Body Pořadí
Loko K. Vary       28 : 31 35 : 29 41 : 28 104 : 88 +6 5 I.
BKK Holýšov 31 : 28       21 : 28 34 : 35 86 : 91 -1 4 IV.
Tygři "A" 29 : 35 28 : 21       34 : 20 91 : 76 -6 5 II.
BK Chomutov 28 : 41 35 : 34 20 : 34       83 : 109 +1 4 III.

 

Skupina o 7. - 9. místo

skupina
o 7.-9.
DBaK K Sokol Kladno BC Slaný Skore

 Skore

Body Help Pořadí
DBaK K       29 : 27 20 : 17 49 : 44 93 : 89 4 7 0
+4
VIII.
      19 : 17 25 : 28 44 : 45 3
Sokol Kladno 27 : 29       19 : 26 46 : 55 80 : 96 2 4   IX.
17 : 19       17 : 22 34 : 41 2
BC Slaný 17 : 20 26 : 19       43 : 39 93 : 81 3 7 0
+12
VII.

 

Konečné pořadí

 1. BK Loko K. Vary
2. BŠ Tygři Praha "A"
3. BK Chomutov
4. BK Karpem Holýšov
5. DBaK sekce Plzeň
6. BŠ Tygři Praha "B"
7. BC Slaný
8. DBaK sekce K-K
9. Sokol Kladno

 

ALL STARS:

Olejník Dan (TPA), Lucáková Lucie (HOL), Kubincová Barbora (KV),Mešková Adéla (CHM), Veselá Eva (KV)

MVP:
Olejník Dan (TPA)

 

Výsledkový servis ve formátu PDF ke stažení zde

Novinky

05.09.2019 15:44
14.09.2018 13:39
27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub
27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/